/header.jpg

Aktuální výkupní cena vosku 210Kč/kg, výměna za mezistěny 35 Kč/kg.

Výkup vosku na Našich prodejnách nebo i přímo u Vás doma.

Vosk do výkupu nebo na výměnu můžete zanést přímo k nám na prodejnu.  Vosk od Vás vykoupíme, nebo si jej můžete vyměníte za mezistěny či další zboží. Také jsme pro všechny, kteří to k nám mají dál, zavedli službu výkupu vosku přímo z vašeho domova. Ušetříte tak čas i peníze. Sami si určítě, jestli si necháte vyplatit peníze, nebo si nakoupíte jiné zboží z naší nabídky.

Aktuální výkupní cena vosku je 210 Kč/kg

Výkup včelího vosku z domova

Pro výkup od Vás z domova si připravte vosk, a my si jej sami odvezeme. Vosk stačí pouze jednoduše připravit do balíku, který si vyzvedne kurýr PPL. Služba funguje úplně stejně, jako když Vám PPL veze domů balíček, jenom obráceně, tedy řidič naopak balík odveze od Vás. Nemusíte jej nikterak polepovat, či psát adresu, vše si zařídí řidič Sám. Vosk u nás zvážíme (prosím berte na vědomí, že musíme započítat srážku 3% za nečistoty). Za vosk Vám následně můžeme vyplatit peníze na Váš bankovní účet, případně Vám můžeme zaslat mezistěny výměnou, nebo jakékoliv jiné zboží dle vašeho přání. Balík může vážit maximálně 31,5 kg, pokud pro nás máte více vosku, je nutné jej rozdělit do více balíků.

Jak celá služba výkupu vosku z domova funguje?

  • Kontaktujte nás pomocí emailu nebo na telefon: +420 724 937 999.
  • Domluvíme si potřebné detaily (adresu převzetí, množství, den převzetí, atd.)
  • Připravíte vosk do krabice nebo balíčku.
  • V domluvený den si pro vosk přijedeme, případně si jej vyzvedne kurýr z PPL.
  • Jakmile nám vosk dorazí, budeme Vás kontaktovat.
  • Za vosk Vám zašleme peníze na Váš B.Ú., případně Vám za něj pošleme mezistěny či jiné zboží dle vašeho výběru.
  • Za svoz Vám bohužel musíme naúčtovat 60 Kč dopravného, které je zaplaceno PPL.
  • POZOR, při výkupu více než 15 kg vosku Vám dopravné neúčtujeme! Tato nabídka platí pouze pro výkup vosku, pokud chcete vosk vyměnit za mezistěny, pak je nutné dopravné uhradit. Děkujeme za pochopení.