Velkoobchod včelařských potřeb

Dobrý den, dovolte nám oslovit Vás s velkoobchodní nabídkou zboží pro včelaře. Nabízíme široký sortiment včelařských potřeb za velkoobchodní ceny. Za více než 15 let, které se zabýváme maloobchodní distribucí včelařských potřeb, jsme si vytvořili síť spolehlivých a ověřených výrobců a dodavatelů, jejichž zboží bychom Vám touto cestou rádi nabídli. Naši dodavatelé a partneři nás požádali, abychom zavedli velkoobchod, který jsme se rozhodli otevřít i pro ostatní obchodní partnery.

Jsme dlouholetým výrobcem včelích úlů rozměrů: 39 x 24, Tachov, Čechoslovák, Langstroth a dalších. Zároveň dodáváme a distribujeme i ostatní dřevěné zboží jako jsou rojáčky, oplodňáčky, plemenáče, odnosné bedny, formy na rámky a další. Dodáváme a distribujeme také obvyklý sortiment zboží nadnárodních firem z Německa, Francie, Polska, Itálie, Švýcarska a dalších.

Velkoobchodní ceník je k dodání na vyžádání. Poskytujeme jej všem subjektům obchodujícím s včelařskými potřebami nebo včelími produkty po předložení živnostenského listu.

Jak začít spolupráci?

Jednoduše si prosím založte účet přímo zde, na našem eshopu a po telefonu nebo emailem nás požádejte o velkoobchodní ceny. Váš účet bude zařazen do velkoobchodní skupiny a po přihlášení okamžitě uvidíte velkoobchodní ceny a můžete začít objednávat.

Výhody spolupráce s námi

  • Nabízíme spolupráci se silným partnerem s nadnárodní působností.

  • Velkoobchodní ceny, které patří k nejlepším v ČR i na evropském trhu.

  • Flexibilita dodávek, které expedujeme v nejkratším možném termínu.

  • 98% položek, které nabízíme velkoobchodně, máme stále skladem.

  • Možnost individuálních objednávek zboží, které jinak nenabízíme.

  • Možnost zboží vyzvednout u nás na prodejně v Újezdu pod Trosklami nebo v Praze.

  • Možnost dodání zboží při některé z našich rozvozových cest nebo kurýrem PPL za výhodných podmínek.

  • Intuitivní online systém, kde můžete vytvářet objednávky.

  • Online sledování stavu skladových zásob.

  • Online sledování velkoobchodních cen, které máte k dispozici po přihlášení.

Možnosti dodání zboží

Naše zboží je možno si osobně vyzvednout na naší prodejně v Újezdu pod Trosklami a Praze. Zároveň nabízíme možnosti dodání zboží zdarma při některé z našich rozvozových cest (týká se především objemnějšího zboží jako jsou nástavkové úly či medomety). U menších zásilek, případně pokud na dodání spěcháte, volíme zaslání kurýrem PPL. Našim velkoobchodním zákazníkům neúčtujeme žádné náklady spojené s balením objednávek. Balíky se snažíme dle svého nejlepšího vědomí a svědomí balit do co největších balíků, tak aby dopravné bylo co nejlevnější. Kurýr PPL dovoluje balit balíky až 50 kg těžké, tedy snažíme se vždy této váze co nejvíce přiblížit. Objednávku dělíme pouze v případě, že nám skladba objednaného zboží nedovoluje jej zabalit dohromady.

Pro slovenské zákazníky

Našim slovenským zákazníkům nabízíme stejný servis jako jejich českým kolegům. Maximální váha balíku 50 kg je stejná jako v ČR.