/header.jpg

košík je prázdný

Aktuální výkupní cena vosku 220 Kč/kg, výměna za mezistěny 35 Kč/kg.

Pleva - včelí léčivá kosmetika

Pleva kosmetika vyrábí léčivé včelí produkty.Cílem kosmetiky Pleva je představovat zákazníkům léčivé účinky včelích produktů.

Léčivá přírodní kosmetika od Pleva

Firma Pleva z Potštejna produkuje a zpracovává kvalitní léčivé včelí produkty do kosmetiky. Výrobky firmy Pleva obsahují med, pyl, propolis, mateří kašičku a včelí vosk. Pleva dodává masti, gely, kapky, šampony, mýdla, krémy, přípravky na akné a medy s příměsemi. Mezi produkty od Plevy najdete: kosmetika pleťová, tělová, vlasová. Medy s příměsemi. Svíčky ze včelího vosku. Bylinné polštářky a pytlíčky. Medoviny a medová vína.

Dodavatel:
Včelařské potřeby JaHan s.r.o.
Výsledky 1 - 10 z 10

Pleťové krémy

Dostupnost:

Pleťový krém a voda na akné PLEVA

Sada je vhodná pro každého s problematickou pletí. Skvěle působí proti akné. Kombinace krému a vody násobí účinek. Spolehlivě odstraňuje akné.

Cena:252,00 Kč
Cena bez DPH:208,26 Kč
Dostupnost:

Pleťová maska se včelími produkty PLEVA

Velice příjemná a jemná pleťová voda vhodná k omlazení Vaší pleti. Unikátní složení Vaši pleť omladí a osvěží.

Cena:162,00 Kč
Cena bez DPH:133,88 Kč
Dostupnost:

Medový peelingový krém PLEVA

Medový peelingový krém odstraňuje odumřelé buňky. Vaše pleť bude vyhlazena a obohacena o potřebné živiny. Vyčištěná pleť lépe vstřebá účinné látky, které jsou pro její regenerací a svěží vzhled ...

Cena:170,00 Kč
Cena bez DPH:111,06 Kč
Dostupnost:

Medový krém na ruce PLEVA

Medový krém je určen na ruce, které si zaslouží péči. Jakmile aplikujete krém, Vaše ruce budou jemnější, vláčnější a pružnější. Medové složení regeneruje pokožku a dodá jí dostatečnou výživu.

Cena:107,00 Kč
Cena bez DPH:69,90 Kč
Dostupnost:

Pleťový krém s propolisem 50 g - PLEVA

Pleťový krém s propolisem s přírodní vůní regeneruje Vaši pleť a obnovuje ji. Vaše pleť bude jemná a vláčná. Jeho příznivé účinky působí i na popáleniny od slunce.

Cena:185,00 Kč
Cena bez DPH:152,89 Kč
Dostupnost:

Pleťový krém s mateří kašičkou PLEVA

Pleťový krém obsahuje mateří kašičku a oddaluje fyziologické stárnutí pleti. Krém zabraňuje také tvorbě vrásek. Pokud budete pleťový krém používat pravidelně, Vaše pleť bude jemná a vláčná.

Cena:210,00 Kč
Cena bez DPH:173,55 Kč
Dostupnost:

Pleva medový oční krém 15 g

Medový oční krém zaručuje ošetření partií kolem očí, které potřebují speciální péči. Je podpořena regenerace a napnutí pokožky.

Cena:104,00 Kč
Cena bez DPH:85,95 Kč
Dostupnost:

Pleva pleťový krém s medem denní 50 g

Pleťový denní krém je příjemný krém ke každodennímu použití. Je ideální pro všechny typy pleti. Krém vyživuje unavenou pleť a dodává jí potřebné látky, které jsou v medu obsažené.

Cena:159,00 Kč
Cena bez DPH:131,40 Kč
Dostupnost:

Pleva pleťový krém s medem noční 50 g

Pleťový noční krém hýčká Vaši pleť celou noc. Jedná se o krém charakteristický svým složením s medem. Dodá Vaší pleti šechny nezbytné látky, které jsou obsaženy právě v medu. Krém Vaši pleť vyživí ...

Cena:177,00 Kč
Cena bez DPH:146,28 Kč
Dostupnost:

Medový krém proti vráskám PLEVA

Medový krém byl vyvinutý pro boj s vráskami. Chcete-li zmírnit tvorbu vrásek, vyzkoušejte medový krém. Vaše pleť bude sametově hebká a podpořena kolagenem. Zajistíte si regeneraci svého metabolismu.

Cena:220,00 Kč
Cena bez DPH:181,82 Kč