Spolupráce

Rádi se setkáme a nevážeme kontakt se zajímavými lidmi, se kterými bychom si mohli vyměnit zkušenosti o včelaření. Naše společnost se zabývá nejenom přímým prodejem včelařských potřeb a produktů, ale i velkoobchodem a výrobou. Můžeme tak nabídnout řadu obchodních příležitostí.

Jsem dodavatel včelařských potřeb

Pro své zákazníky stále hledáme nové, kvalitní zboží. Pokud jste dodavatelem nejrůznějšího včelařského zboží, které ještě nemáme v nabídce, případně nám jej můžete dodat za lepší cenu nebo v lepší kvalitě, pak s Vámi začneme rádi spolupracovat.

Jsem majitel obchodu se včelařskými potřebami

Hledáte spolehlivého dodavatele širokého sortimentu včelařských potřeb, produktů a včelích úlů. Rádi s Vámi navážeme obchodní spolupráci, nabídneme zajímavé ceny, včetně rozvozu po celé ČR i Slovensku.

Jsem správce webových stránek

Pak s Vámi rádi vyměníme odkaz, nebo banner. Nabízíme širokou škálu možností výměny odkazů. Nebráníme se ani reklamním kampaním, na Vašich stránkách. Budeme rádi pokud nás budete kontaktovat se svojí nabídkou.

Jsem zkušený včelař

Jste zkušený včelař, který je ochotný se podělit o své zkušenosti se začínajícími včelaři. Určitě budeme rádi, pokud se nám ozvete. Nabízíme Vám možnost presentovat své zkušenosti na našich webových stránkách, které si kladou za cíl osvětu o včelaření, která by měla k tomuto skvělému ale také velmi důležitému koníčkovi přivést nové zájemce.

Pokud patříte do některé z těchto skupin, nebo nás chcete kontaktovat z jiného důvodu, za Váš vzkaz budeme velice rádi. Prosím, vyplňte tento kontaktní formulář a zanechte nám zprávu. Odpovíme Vám na ní v nejkratším možném termínu.