/header.jpg

košík je prázdný

Aktuální výkupní cena vosku 220 Kč/kg, výměna za mezistěny 35 Kč/kg.

Pleva - včelí léčivá kosmetika

Pleva kosmetika vyrábí léčivé včelí produkty.Cílem kosmetiky Pleva je představovat zákazníkům léčivé účinky včelích produktů.

Léčivá přírodní kosmetika od Pleva

Firma Pleva z Potštejna produkuje a zpracovává kvalitní léčivé včelí produkty do kosmetiky. Výrobky firmy Pleva obsahují med, pyl, propolis, mateří kašičku a včelí vosk. Pleva dodává masti, gely, kapky, šampony, mýdla, krémy, přípravky na akné a medy s příměsemi. Mezi produkty od Plevy najdete: kosmetika pleťová, tělová, vlasová. Medy s příměsemi. Svíčky ze včelího vosku. Bylinné polštářky a pytlíčky. Medoviny a medová vína.

Dodavatel:
Včelařské potřeby JaHan s.r.o.
Výsledky 1 - 9 z 9

Tělová kosmetika

Dostupnost:

Dárková sada mýdel PLEVA

V naší nabídce najdete dárkovou sadu všech mýdel, která je vhodná jako ideální dárek pro všechny Vaše blízké. Dárek potěší každého. Vyzkoušejte si, které mýdlo se Vám nejvíce zalíbí.

Cena:66,00 Kč
Cena bez DPH:54,55 Kč
Dostupnost:

Mýdlo s mateří kašičkou PLEVA

Příjemně jemné mýdlo je vhodné pro každou pleť. Obsahuje mateří kašičku, která dodává pokožce mnoho výživných látek. Vaše pleť bude krásně hebká a na dotek jemná.

Cena:58,00 Kč
Cena bez DPH:47,93 Kč
Dostupnost:

Mýdlo s propolisem PLEVA

Jemné mýdlo je vhodné pro každou pleť. Obsahuje propolis, který blahodárně působí na Vaši pokožku. Vaše pleť bude hebká a jemná na dotek.

Cena:58,00 Kč
Cena bez DPH:47,93 Kč
Dostupnost:

Medové mýdlo PLEVA

Jemné mýdlo vhodné pro každou pleť obsahuje med. Po umytí bude Vaše pokožka příjemná na dotek a medová složka ji obohatí o mnoho důležitých látek.

Cena:58,00 Kč
Cena bez DPH:47,93 Kč
Dostupnost:

Medové tekuté mýdlo PLEVA

Tekuté mýdlo obsahuje kvalitní český med. Vaše ruce dostanou při používání mýdla tu nejlepší péči. Mýdlo nejen nádherně voní medem, ale dopřává pokožce potřebné látky.

Cena:118,00 Kč
Cena bez DPH:77,09 Kč
Dostupnost:

Medová pěna do koupele PLEVA

Medová pěna do koupele bude hýčkat celé Vaše tělo. Díky medové pěně si dopřejete odpočinek a tělo bude zregenerováno. Obsahuje mnoho důležitých látek, které Vaše pokožka potřebuje.

Cena:91,00 Kč
Cena bez DPH:75,21 Kč
Dostupnost:

Sprchový šampon s medem PLEVA

Sprchový šampon s medem má novou recepturu. Díky ní budou Vaše vlasy ještě krásnější. Sprchový šampon je vhodný pro každodenní použití. Je šetrný k Vašim vlasům a kladně působí na celý organismus.

Cena:110,00 Kč
Cena bez DPH:90,91 Kč
Dostupnost:

Masážní balzám s propolisem PLEVA

Masážní balzám s propolisem je vhodný pro každodenní použití. Díky balzámu poleví únava Vašich končetin a celého těla. Propolis dodá Vašemu tělu mimo jiné i spoustu důležitých látek.

Cena:312,00 Kč
Cena bez DPH:203,83 Kč
Dostupnost:

Medové mýdlo (něm.) D

Krásné a jemné medové mýdlo, pro každou pleť s obsahem včelího medu. Při mytí pohladí Vaší pokožku a medová složka obohatí vaši pleť.

Cena:50,00 Kč
Cena bez DPH:41,32 Kč