Zpět na: Kosmetika

Pleva Masážní balzám s propolisem - 150g

340,00 Kč
bez DPH: 222,13 Kč

Dostupnost: skladem
Kód zboží: 5018
Masážní balzám s propolisem je vhodný pro každodenní použití. Díky balzámu poleví únava Vašich končetin a celého těla. Propolis dodá Vašemu tělu mimo jiné i spoustu důležitých látek.

Masážní balzám s propolisem

• zázvorový extrakt pro prokrvení pokožky a její příjemné zahřátí
• methylsulfonmethan (MSM) pro snížení bolestivosti, působí protizánětlivě
• chondroitin sulfát pro stavbu vazivové tkáně a zabránění rozpadu kolagenu v kloubech


„Vždy po náročném dni se chci uvolnit a udělat něco pro mé nohy, ruce i celou páteř. Tím nejlepším způsobem je jemná masáž, která účinně ulevuje kloubům, šlachám a svalům, podporuje prokrvení a dodává výživu. Ráno se pak cítím opět svěží a plná energie.“

Jedinečné složení s propolisem
Do tohoto balzámu jsme přidali hned několik složek, za tu nejvýraznější však považujeme propolis. Masáží se může ulevit unaveným svalům, namoženým svalům po sportu nebo náročné práci. Propolis je znám pro své hojivé účinky. Propolis je úžasný dar přírody, který včelky používají k základní obraně před viry, bacily nebo jinou nákazou úlu.

Když jen olej nestačí
Masáže míváme spojené buď se sportem, nebo s klidnou relaxací. V obou dvou případech určitě znáte ten pocit úlevy pro namožené svaly – masáž uvolní křeče, prokrví pokožku a napomůže k rychlejší celkové regeneraci. Během chvilky se tak můžeme zase cítit opět v kondici.

Především u sportů a jiné fyzické zátěže je ale velmi důležité, aby pokožka dostala i více než jen fyzické uvolnění. Zatímco masážní olej dokáže zklidnit a tkáně příjemně prohřát, výživu zpravidla neobsahuje. A tehdy přichází na řadu masážní balzám s propolisem s celou řadou speciálních složek pro péči o svalstvo, šlachy a klouby.

Masáží proti stresu
Stres je klasickou obrannou reakcí člověka na nebezpečí. Zrychlí se nám tepová frekvence, zbystří smysly, napnou svaly. Lépe se tak připravíme na únik. V běžném životě ale utéct nemůžeme a stresu musíme čelit. Koncem dne tak znavenému tělu a svalům v křeči musíme ukázat, že stres už pominul. Dopřejte si masáž, koupel a relaxaci. Zapalte si svíčky, nechte zapnutou příjemnou hudbu a starosti nechte plynout okolo sebe.

Složení
Aqua, Hydrogenated Polyisobuten, Oleyl Erucate, Glycerin, Glyceryl Stearate, PEG-100 Stearate, Menthol, Caprylic/Capric /Myristic/Stearic Triglyceride, Ethoxydiglycol, Alcohol, Dimethyl Sulfone, Propolis Extract, Propylene glycol, Zingiber Officinale Extract, Sodium Chondroitin Sulfate, Caprylyl Glycol, Xanthan Gum, Polyacrylamide, C13-14 isoparaffin, Laureth-7, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin

 

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.

Musíte se přihlásit, abyste mohli hodnotit. Přihlásit se