Oficiální distribuce

Díky našim mnohaletým zkušenostem s dovozem zboží se pyšníme řadou neocenitelných kontaktů, díky kterým jsme se stali oficiálními distributory předních značek ve včelařství. Nabízíme vám kompletní sortiment včelařského vybavení od firem, které se výrobě a inovaci ve včelařství věnují někdy i desítky let. Pro níže zmíněné značky působíme na českém a slovenském trhu jako oficiální zastoupení a servis, který zajišťuje záruční i pozáruční opravy. Dokážeme dodat jakékoliv zboží z jejich nabídky, i to, které nemáme aktuálně přímo na našem eshopu, i když byste na něm měli najít vše potřebné a veškeré produkty, které jsou od těchto firem nejprodávanější.

Včelařské potřeby Lysoň

Včelařské potřeby LysoňPřední polský výrobce včelařský potřeb patří k těm největším v Evropě. Výrobou včelařských potřeb se zabývají více než 30 let. Nabízí široký sortiment zboží z vlastní produkce jak pro začátečníky tak pokročilé. Výrobní program firmy Lysoň se soustředí na nerezové zboží a polystyrenové úly. Z nerezového zboží je pak stěžejní nabídkou společnosti široká paleta medometů od ekonomických řešení pro malé včelaře až po profesionální včelařské linky do velkých provozů. Medomety nabízí v několika řadách, od nejlevnějších Minima medometů, přes medomety Optima, které jsou určené pro širokou včelařskou veřejnost, až po po medomety Premium, které jsou vyrobeny z kvalitních materiálů a vydrží vám spoustu let. Mimo toho je v nabídce také plno nerezových stáčecích nádob, odvíčkovacích talířů, odvíčkovacích stolů, mnoha typů vařáků na vosk a mnoho dalšího. Polystyrenové úly Lysoň pak nabízíme v mnoha variántách, především pak na českou rámkovou míru 39x24, ale také na Langstroth nebo Dadant. Samozřejmostí je, že nabízíme také veškeré komponenty pro tyto úly. Vzhledem k našim dlouholetým dobrým vztahům s firmou jsme schopni pro Vás zajistit jakékoliv zboží z nabídky Lysoň, veškeré náhradní díly, včetně možnosti individuální výroby.

 

Včelařské potřeby H. Holtermann

Včelařské potřeby H Holtermann Rodina H. Holtermanna se může pyšnit více než 110. letou tradicí včelařství. Souběžně s tím založili svůj první obchod pro včelaře již v roce 1907. Od té doby se rozrostli mezi přední dodavatele včelařských potřeb především pro západní Evropu. Nicméně výrobky firmy můžete díky nám zakoupit i v ČR. S firmou H. Holterman spolupracujeme již více než 10 let. Naší spojkou ve firmě je přímo Nils Holtermann, který nás několikrát navštívil a dovolíme si říci, že s ním máme nadprůměrné vztahy. Nejenom z toho důvodu u firmy máme dveře otevřené a jsou schopni pro nás zajistit dodávky veškerého poptávaného zboží ve velmi krátkém čase. V nabídce výrobce H. Holtermanna najdete kompletní sortiment zboží od drobného nářadí, přes všechny možné pomůcky pro medobraní, práci s voskem, či chovem matek až po velké profesionální medomety. Pod tuto značku dnes patří široká škála výrobků, označených logy Imgut, Apinord, SIPA či Bienemat.

 

Včelařské potřeby Mellarius

Včelařské potřeby Mellarius Mladá progresivní firma sídlící v Německu, ale s výrobními kapacitami i v České republice. Právě proto jsme se s ní spojili, abychom doplnili náš sortiment. Sortiment této firmy je stejně rozsáhlý jako u konkurence z ostatních německých firem. K tomu nabízí některé inovace, které jinde nenajdete. Kromě široké nabídky medometů, kde stojí za upozornění řada Maximus, ve které najdete medomety se dnem, které má spád k výpustnému kohoutu. Díky tomu Vám všechen med vždy vyteče, se firma Mellarius soustředí také na vlastí výrobní program ochranného oblečení v několika variantách, které patří ke špičce. Firma se také soustředí na výrobu mnoha různých drobných pomůcek pro včelaře, jako jsou rozpěráky či smetáčky. I zde má velmi širokou nabídku, se kterou nedrží krok téměř nikdo další.

 

Včelařské potřeby Swiss Biene

Včelařské potřeby Swiss Biene Další z rodiny německých firem zabývajících se výrobou včelařských potřeb. Do naší nabídky jsme pro vás vybrali především kompletní nabídku jejich medometů, které jsou vyráběny podle "tradiční" německé konstrukce, výrobce nám však dokázal poskytnout lepší cenu, než u většiny konkurence. Také pro vás z nabídky této firmy nabízíme širokou škálu odvíčkovacích talířů a stáčecích nádob, u kterých se nám líbí především systém výpustných kohoutů, které jdou odšroubovat a tak je snazší údržba. To ostatně platí i o medometech, které mají stejný systém kohoutů a navíc jednoduchou konstrukci s motorem nahoře.

 

 

Ostatní

Kromě výše zmiňovaných značek, se kterými úzce spolupracujeme, dokážeme zajistit zboží také od dalších firem. K tomu nabízíme specifické výrobky od řady malých lokálních výrobců. Pokud jste v naší nabídce nenašli právě to, co sháníte, neváhejte se na nás obrátit.

Logar Logo
Bees Logo
Nassenheider Logo
Holtermann Logo
Lega Logo
Konigin Logo
Bee Hive Monitoring Logo
Lyson Logo
Medovaha Logo
Swienty Logo
Apivital Logo
Swiss Biene Logo
Mellarius Logo K
Api Mana Logo
Humble Bee Logo