Zpět na: Práce s včelím medem

Sklenice Soudek 420 m/0,5kg medu - OSOBNÍ ODBĚR

9,00 Kč
bez DPH: 5,88 Kč

Dostupnost: skladem
Kód zboží: 2313
Sklenice na včelí med typ Soudek 420 ml. Pěkná nová sklenice nejen na med Facette 420 ml na cca 500 gramů medu...

Sklenice na včelí med 420 ml typ Soudek

Pěkná sklenice na nejen med typ Soudek na 420 ml (cca na 0,5 kg medu) Hezká sklenice na včelí med Facette 420 ml na cca 500 gramů medu. Sklenice na med na standardní velká víčka. Sklenice je baňatá jako soudek a etiketa o údaji o medu se na ní nechá snadno nalepit. Pokud použijete pěknou sklenici a nové víčko pomůžete zlepšit kulturu prodeje českého medu a propagaci českých včelařů. Plná sklenice obsahuje cca 0,5 kg medu a má obsah 420 ml. Na med není vhodné používat sklenice třeba po okurkách.

Něco málo o medu. Med nesmí být podezřele řídký a pokud jej budeme lít, tak musí dělat tzv.uzlíky. Krystalizace je přirozenou vlastností medu. Med tak neztrácí nijak svou hodnotu ani jiné vlastnosti. Krystalizace závisí na vzájemném poměru fruktózy a glukózy. Květové medy dříve krystalizují, naopak lesní medy zůstávají delší dobu v tekutém stavu. Do původního tekutého stavu jej lze přivést postupným zahříváním ve vodní lázni do 45°C.

Sklenice na včelí med

Sklenice na med musí upoutat vaše smysly. Je dobré sklenice opatřit pěknou etiketou. Využijte i jutové přebaly na víčka, různé pečeti atd.

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.

Musíte se přihlásit, abyste mohli hodnotit. Přihlásit se