Zpět na: Sklenice na med

Sklenice MED 770 ml/1kg medu - OSOBNÍ ODBĚR

13,00 Kč
bez DPH: 10,74 Kč

Dostupnost: skladem
Kód zboží: 2314
Sklenice Med 770 ml je nová sklenice na med a nahrazuje sklenici Včela 730 ml.

Sklenice na včelí med 770 ml typ MED

Sklenice na med 770 ml MED Pěkná nová sklenice na med s reliéfem včely a též reliéfním nápisem ČESKÝ MED. Tyto sklenice na med s nápisem Český med neudělají vašemu medu ostudu. Sklenice je pěkně baňatá a nálepka s údaji o včelaři a medu se na ni nechá pohodlně nalepit.
Sklenice medu musí upoutat. Je dobré sklenice opatřit pěknou etiketou. Využijte i jutové přebalů na víčka, různé pečeti atd. Sklenice na med by měl být nové, s etiketou a s puncem kvality.

Sklenice Med 770 ml je nová sklenice na med a nahrazuje sklenici Včela 730 ml.

Ústí: Twist off 82
Barva: čirá
Objem: 770 ml
Výška: 135 mm
Průměr: 97,4 mm
Hmotnost: 305 g

Konzervárenské sklo - vhodné pro konzervování (zavařování) ovoce, zeleniny, masa, masných výrobků, hub a také pro uchování medu.

Něco málo o medu. Med nesmí být moc řídký, musí se při pohybu sklenice „převalovat“ a pokud jej budeme lít, tak musí dělat tzv. uzlíky. Krystalizace je přirozenou vlastností medu. Med tak neztrácí nijak svou hodnotu ani jiné vlastnosti. Krystalizace závisí na vzájemném poměru fruktózy a glukózy. Květové medy dříve krystalizují, naopak lesní medy zůstávají delší dobu v tekutém stavu. Do původního tekutého stavu jej lze přivést postupným zahříváním ve vodní lázni do 45°C.

Sklenice na med jsou volně loženy na paletě, prosím přineste si s sebou přepravní obaly. Děkujeme. V případě potřeby Vám můžeme na prodejnách nabídnout koupi vhodné 5VVL krabice, do kterých se pohodlně vejde 80 ks, v případě, že necháte krabici otevřenou tak 100 ks. Cena kartonové krabice je 25 Kč.

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.

Musíte se přihlásit, abyste mohli hodnotit. Přihlásit se