Zpět na: Literatura

Ilustrované včelařství Y.G.

485,00 Kč
bez DPH: 440,91 Kč

Dostupnost: skladem
Kód zboží: 1132
Ilustrované včelařství je velice krásně ilustrovaný a ojedinělý průvodce světem včel, který ve našich knihovnách scházel.

Ilustrované včelařství - Yves Gustin

Ilustrované včelařství je velice krásně ilustrovaný a ojedinělý průvodce světem včel, který u nás již dávno scházel. Autorem je francouzský spisovatel Yves Gustin, který v komiksu humorným způsobem popsal svět včel. I přesto, že je průvodce ilustrovaný, má realistický původ a popisně dokáže čtenáře provést světem včel a včelaření. V knize se dozvíte vše o včelách a včelaření. Nechybí anatomie včely, její skladba a proměna včelstva během celého roku. Bude Vám popsán i způsob, jak včely mezi sebou komunikují. Autor nezapomněl na význam opylení či varianty krmení. Dostanete i k návodům, jak se stáčí med, vyrábí medovina či jak ochránit včely před různými nemoci. Kniha ilustrovaného včelařství je inspirující četbou pro každého. Začínající včelař tak bude mít veškeré základy vysvětleny jednoduchým způsobem. Knihu ocení jak profesionálové, tak i začátečníci včelaření. Kniha je vhodná i pro úplného laika, ale i učitele biologie.

Čtenář se tak bude kochat na české poměry neobvyklou publikací o včelařství. Kreslené a poutavé vyprávění v černobílém provedení se dostane do Vašich rukou. Lidé se již tisíce let snaží poznat a využívat způsob života včel, které jsou mezi námi již po miliony let. Kniha Vás bude inspirovat a podrobně Vás seznámí se včelím světem.

Nakladatel: Baobab, G plus G, edice: Edice Kraj;
ISBN: 978-80-87060-27-8, EAN: 9788087060278
Formát: 228 stran, 300x220x30 mm, česky, Vazba: matná, vázaná, pevná a bez přebalu, ilustrace
Rok vydání: 2010, Název originálu: Apiculture illustrée, z francouzského originálu ... přeložila Marie Dudilieux.

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.

Musíte se přihlásit, abyste mohli hodnotit. Přihlásit se