/header.jpg

Omlouváme se, prodejna v Praze je z preventivních důvodů do úterý 31.3. uzavřena. Pokud jste si nestihli vyzvednout svoji objednávku, neváhejte nás kontaktovat, rádi Vám ji zašleme. Děkujeme za pochopení. Prodejna v Radvánovicích je v provozu, expedice a doručování objednávek také. Pokud je to možné, volte prosím platbu předem (online), tak aby byl omezen kontakt při předání zásilky. V případě dobírky budete vyzvání k platbě kartou, kurýrní společnosti aktuálně neoperují s hotovostí. Děkujeme. Aktuální výkupní cena vosku 210 Kč/kg, výměna za mezistěny 35 Kč/kg.

Forma na stloukání rámků 39x24 - vylepšená

TiskEmail
Forma na stloukání rámků 39x24 - vylepšená
Cena:475,00 Kč
Cena bez DPH:392,56 Kč
Dostupnost: produkt je skladem

Kód zboží:  0385
Forma na stloukání rámků 39x24 - vylepšená
Forma na stloukání rámků 39x24 - vylepšená
Forma na stloukání rámků 39x24 - vylepšená

Forma na sbíjení 7 rámků najednou

Forma na hromadné sbíjení rámků. S praktickou formou můžete sbíjet až sedm rámků najednou. Forma je určena na sbíjení rámků o míře 39x24 či 39x27,5. Forma je vhodná pro boční loučky o tloušťce 8 až 10 mm. Forma je z překližky o síle 9 mm a má zarážky z kulatiny o průměru 12 mm. Součástí je i pozinková vymezovací podložka. Horní loučku lze zpevnit i řebíčkem z boku.

 Přinášíme doladěné provedení formy na rámky.

Včelařský rámek je pro včelaře hlavním provozním prostředkem. Na rámky jsou kladeny vysoké požadavky a kvalita je na prvním místě. Včelařské rámky musí být pevné a rozměrově co nejpřesnější. Kupte si formu na sbíjení rámků, která v jedné pracovní operaci dokáže vyrobit s nejvyšší přesností i několik rámků. Forma na sbíjení rámků by neměla chybět v žádné včelařské dílně. Forma na sbíjení rámků je složena z formy vnitřní a vnější. Vnější forma je obdobná jako nástavek a vnitřní forma je pak o velikosti vnitřní rámkové míry.

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.