Zpět na: Úly Optimal

Celozasíťované varroa dno - nerez - Optimal

659,00 Kč
bez DPH: 544,63 Kč

Dostupnost:
Kód zboží: O1012
Celozasíťoavané varroa kočovné dno na včelí úly Optimal s nerezovým pletivem včetně plastového šuplíku.
Vysouvací šuplík

Dřevěné varroa - celozasíťované kočovné dno pro včelí nástavkový úl Optimal.

Dřevěné dno na včelí úl Optimal. Dno úlu je nabízí prostor pro umístění podmetové vložky. Nyní máte možnost aerosolovat a sledovat přirozený spad roztočů.

Ke spodnímu dílu je připevněno nerezové pletivo s dostatečně malými očky, aby mohl propadávat roztoč varroa, ale včely jím neprolezly. Rám je vybaven dvěma dosedacími lištami. Zadní strana dna je upevněna uzávěrem na dvou pantech a najdete v něm vyvrtaný zasíťovaný otvor pro aerosolování. Dno je vybaveno PVC šuplíkem (šířka PVC je 3 mm) pro sledování spadu roztočů. Dno je oboustranně uzavíratelné, má otevírací česno na pianový pant, vyměnitelnou oboustrannou česnovou vložku.

Varroa dno - díky zasíťovanému varroa dnu můžete sledovat spad po celém půdorysu v jakémkoliv ročním období. Síto je přes celé dno a spolehlivě včelstvo odvětrá i během horkých letních dnů při zúžení česna proti loupeži. Varroa dno je vhodné také při dokrmování včelstev v zimním období. Také je možné využít dno ve spojení s nástavkem. Pak slouží na sklepání roje či vyklepání smetence.

Rozměr dna je 46x46 cm, opatřené o vymezovací lištu, celkový rozměr včetně lišty je tedy 48x48 cm (určeno pro úly se 3 cm zateplením).

Součástí tohoto dna je standardně plastový vysouvací šuplík (dodáván v černé nebo bílé barvě dle dispozic skladu).

Hmotnost: 4,5 kg.

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.

Musíte se přihlásit, abyste mohli hodnotit. Přihlásit se