/header.jpg

Děkujeme za projevenou důvěru, odrážející se v počtu Vašich objednávek. Aktuálně zaznamenáváme hlavní nápor sezóny, prosíme Vás o trpělivost. Všichni naši zaměstnanci intenzivně pracují na expedici vašich zásilek (běžný den na expedici), tedy i odpověď na telefonáty či emaily se může protáhnout. Za celý kolektiv naší firmy Vám tímto děkujeme za větší shovívavost s případnými nedostatky v našem servisu. EU DOTACE: Termín pro dodání faktur je do 15.7. Pozor při cestě do Rovenska p. Tr. na uzavírku mostu.

Provozovatel

Provozovatel internetového obchodu www.vceliobchod.cz je společnost JaHan s.r.o. se sídlem:

Jaurisova 515/4
Praha 4
PSČ 140 00


IČ: 24816191
DIČ: CZ24816191

Pro online platby využívejte náš bankovní účet číslo: 2100119905/2010 vedený u FIO banky.

Poštovní adresa a adresa pro reklamace: Včelařské potřeby JaHan s.r.o., Náměstí prof. Drahoňovského 62, Rovensko pod Troskami 512 63 (okres Semily, Liberecký kraj).

Provozovna - osobní odběr

Naše provozovna, kde si všechno zboží můžete prohlédnout a vyzkoušet se nachází v Rovensku pod Troskami, čp. 62 v obchodním centru na náměstí. Svojí polohou je ideální pro osobní odběr především pro všechny z Libereckého, Královehradeckého a částečně Středočeského kraje. Výdejní místo je pro Vás otevřeno každý den. Upozorňujeme však, že je vždy lepší nás nejprve kontaktovat telefonicky. Zboží Vám připravíme a zabalíme, abyste nemuseli čekat.

Odkaz na interaktivní mapu