/header.jpg

košík je prázdný

Aktuální výkupní cena vosku 220 Kč/kg, výměna za mezistěny 35 Kč/kg.

Podpora neziskových aktivit

Naše firma cítí potřebu podpory včelařství nejenom v ČR ale po celém světě. Podporujeme a sponzorujeme nejrůznější včelařské aktivity, výstavy, včelařské kroužky a mnoho dalších. Podporujeme řadu mezinárodních projektů, které rozšiřují povědomí o včelaření a včelích produktech. Zároveň k němu sami přispíváme provozem informačních portálů, vystavujeme na nejrůznějších tematických výstavách a včelařských dnech. Pokud sami provozujete podobné aktivity nebo víte o někom, kdo by ocenil naši pomoc, neváhejte nás kontaktovat, rádi pomůžeme.

Podpora včelaříků Oudoleň

Mladé včelaře z obce Oudoleň jsme letos finančně podpořili, aby se mohli zúčastnit celostátní soutěže Zlatá včela. Také od nás obdrželi příspěvek na organizaci výletu do Nasavrk, kde pro ně byla připravena komentovaná prohlídka.

Mezinárodní setkání včelařské mládeže ROJENÍ-SWARMING

Spolek VČELÍ STRÁŽ, z.s. organizoval již třetí mezinárodní setkání pro mladé zájemce včelaření, tentokrát jsme měli možnost tuto akci finančně podpořit. Mezinárodní setkání včelařské mládeže - ROJENÍ 2017 proběhla ve dnech 16. - 22. května 2017 v Praze.

Celostátní setkání včelařských kroužků – ROJENÍ

Ve dnech 29.7.-3.8.2017 se mladí včelaři účastnili v RZ Lubenec již tradičního Celostátního setkání včelařských kroužků, které organizoval spolek VČELÍ STRÁŽ pro zástupce 24 VKM z celé republiky. Naše společnost měla tu možnost tuto akci podpořit finančním darem.