/header.jpg

Děkujeme za projevenou důvěru, odrážející se v počtu Vašich objednávek. Aktuálně zaznamenáváme hlavní nápor sezóny, prosíme Vás o trpělivost. Všichni naši zaměstnanci intenzivně pracují na expedici vašich zásilek (běžný den na expedici), tedy i odpověď na telefonáty či emaily se může protáhnout. Za celý kolektiv naší firmy Vám tímto děkujeme za větší shovívavost s případnými nedostatky v našem servisu. EU DOTACE: Termín pro dodání faktur je do 15.7. Pozor při cestě do Rovenska p. Tr. na uzavírku mostu.

Způsob doručení a dopravy

Snažíme se neustále zlepšovat naše služby a protože doprava je nedílnou součástí každé zásilky, snažíme se pro Vás nasmlouvat co nejvýhodnější přepravní podmínky. Po dlouholetých zkušenostech a zpětné interakci našich zákazníků jsme se rozhodli využívat pouze služby přepravní společnosti PPL. Všechny naše zásilky jsou tak standardně přepravovány touto společností. Pouze ve výjimečných případech, a po předchozí domluvě se zákazníkem volíme jinou přepravu. Jedná se především o větší zásilky, kdy si zákazník objednává několik úlů. V takovém případě budete kontaktováni našim pracovníkem a bude Vám navržena nejlevnější alternativa přepravy.

Provozovna - osobní odběr

Pokud si chcete zboží vyzvednout osobně, můžete tak učinit na naší provozovně, kde si všechno zboží můžete prohlédnout a vyzkoušet. Provozovna se nachází v Rovensku pod Troskami, čp. 62, v obchodním centru na náměstí. Svojí polohou je ideální pro osobní odběr především pro všechny z Libereckého, Královehradeckého a částečně Středočeského kraje. Výdejní místo je pro Vás otevřeno každý den, včetně víkendů. Upozorňujeme však, že je vždy lepší nás nejprve kontaktovat telefonicky, zboží Vám připravíme a zabalíme a vy tak nebudete muset čekat. Pokud se pro zboží budete chtít zastavit o víkendu, pak je telefonická domluva předem nutná!

Odkaz na interaktivní mapu