/header.jpg

Dne 29.9. budou uzavřeny prodejny v Praze a Rovensku p. Tr., děkujeme za pochopení. Již od 1.8. můžete nakupovat na EU DOTACE 2018.

Způsob doručení a dopravy

Snažíme se neustále zlepšovat naše služby a protože doprava je nedílnou součástí každé zásilky, snažíme se pro Vás nasmlouvat co nejvýhodnější přepravní podmínky. Po dlouholetých zkušenostech a zpětné interakci našich zákazníků jsme se rozhodli využívat pouze služby přepravní společnosti PPL. Všechny naše zásilky jsou tak standardně přepravovány touto společností. Pouze ve výjimečných případech, a po předchozí domluvě se zákazníkem volíme jinou přepravu. Jedná se především o větší zásilky, kdy si zákazník objednává několik úlů. V takovém případě budete kontaktováni našim pracovníkem a bude Vám navržena nejlevnější alternativa přepravy.

Provozovna - osobní odběr

Pokud si chcete zboží vyzvednout osobně, můžete tak učinit na naší provozovně, kde si všechno zboží můžete prohlédnout a vyzkoušet. Provozovna se nachází v Rovensku pod Troskami, čp. 62, v obchodním centru na náměstí. Svojí polohou je ideální pro osobní odběr především pro všechny z Libereckého, Královehradeckého a částečně Středočeského kraje. Výdejní místo je pro Vás otevřeno každý den, včetně víkendů. Upozorňujeme však, že je vždy lepší nás nejprve kontaktovat telefonicky, zboží Vám připravíme a zabalíme a vy tak nebudete muset čekat. Pokud se pro zboží budete chtít zastavit o víkendu, pak je telefonická domluva předem nutná!

Odkaz na interaktivní mapu