/header.jpg

Z důvodu vytížení přepravců garantujeme doručení do Vánoc pro objednávky do 17.12. Děkujeme za pochopení. Prodejna Praha naposledy otevřena 19.12., prodejna Rovensko 20.12. Děkujeme a přejeme příjemné prožití Vánoc. Opětovně se spolu shledáme od 2.1.2019. Aktuální výkupní cena vosku 210Kč/kg, výměna za mezistěny 35 Kč/kg.

Ochranná kukla včelařská - SONA

TiskEmail
Ochranná kukla včelařská - SONA
Cena:320,00 Kč
Cena bez DPH:264,46 Kč
Dostupnost: produkt je skladem

Kód zboží:  1097
Ochranná kukla včelařská - SONA
Ochranná kukla včelařská - SONA
Ochranná kukla včelařská - SONA

Včelařská kukla

Včelařská ochranná kukla je vybavena plátěnou ochranou krku. Má také plástový systém, který seřizuje velikost, aby kukla padla každému. Obličejová část včelařské kukly je vylisovaná z drátěné tkaniny. K lemu z ocelového plechu je přišito plátno čepce kukly. Uvnitř se nachází náhlavní kříž, který zabraňuje přilnutí plátna k hlavě. Můžete si nastavit velikost přímo na svou hlavu. Včelařská kukla ochrání Váš obličej a krk před včelím bodnutím. Rychlejší práce se včelami je zajištěna ochrannými pomůcky. K výrobě byly použity nejkvalitnější materiály.

Hodnocení

Je to sice dobrá věc , ale to, že chybí mezivrstva mezi tkaninou kukly a kůží hlavy není domyšleno - látka je slabá, a dobře nechrání před bodnutím.
Co včelař to názor