Zpět na: Krmení včel

Apikand Superprotein - 0,45 kg

69,68 Kč
bez DPH: 62,22 Kč

Dostupnost:
Kód zboží: 32350
Apikand Superprotein je speciálně vyvinuté krmivo ve formě koláče pro včely, které má široké využití. Je ideální pro použití v období mimo bez snůšky, kdy je k dispozici málo pylu nebo je omezené množství homogenní píce.

Apikand Superprotein - 0,45 kg

Apikand Superprotein je speciálně vyvinuté krmivo ve formě koláče pro včely, které má široké využití. Je ideální pro použití v období mimo bez snůšky, kdy je k dispozici málo pylu nebo je omezené množství homogenní píce. Je také účinným pomocníkem při obnově včelích populací po zimě a v období intenzivního vývoje a přípravy na produkci a opylování. Lze jej použít při tvorbě oddělku a u včelstev určených k dělení, stejně jako při přípravě na zimu a v procesu odchovu matek a trubců

Používání superproteinového koláče Apikand má mnoho výhod. Především je jeho složení přizpůsobeno specifickým potřebám včel, což zaručuje zdravé a početné populace. Těsto má příznivý vliv na produkci mateří kašičky a stimuluje matku k plodování, což je pro rozvoj včelstev klíčové.

Jednou z důležitých vlastností těsta Apikand je jeho stabilita. Ani při vystavení vysokým teplotám se neroztéká, což usnadňuje jeho skladování a použití. Kromě toho se snadno používá a nezanechává žádné plastické nečistoty, což je důležité pro zajištění bezpečnosti včel a kvality včelích produktů.

Koláč Apikand Superprotein se vyznačuje také vysokou stravitelností na úrovni 99 %, což znamená, že neznečišťuje med. Složky v těstě jsou dobře vyvážené a nezbytné pro správný vývoj včel. Díky tomu dort posiluje imunitní systém včel, což je nesmírně důležité pro jejich zdraví a odolnost vůči nemocem.

Je třeba poznamenat, že vysoká stravitelnost superproteinových koláčů Apikand nezatěžuje trávicí systém, což znamená, že je lze používat bez rizika pro včely. To je důležité, aby jim byly poskytnuty optimální výživové podmínky a minimalizovaly se negativní nežádoucí účinky.

Koláč Apikand Superprotein je účinným a bezpečným řešením pro včelaře, které pomáhá zajistit zdraví a dobrý vývoj včel a optimální podmínky pro produkci medu a dalších včelích produktů.

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.

Musíte se přihlásit, abyste mohli hodnotit. Přihlásit se

Naposledy navštíveno

Průmyslový vařič Triglav 9 kW PB litinovýPrůmyslový vařič Triglav 9 kW PB litinový
1510,00 Kč

Dostupnost: skladem
Tavidlo na vosk, vodní - LysonTavidlo na vosk, vodní - Lyson
30900,00 Kč

Dostupnost:
Dopravník šnekový 230V pro odvíčkovací strojeDopravník šnekový 230V pro odvíčkovací stroje
91960,00 Kč

Dostupnost:
Sterilizátor na vosk - 50 l, s ohřívacím pláštěmSterilizátor na vosk - 50 l, s ohřívacím pláštěm
36300,00 Kč

Dostupnost: