/header.jpg

Již nyní můžete nakupovat na evropské dotace 2020. POZOR, prodejna v Rovensku pod Troskami je trvale uzavřena. Nově se na Vás těšíme ve zbrusu nové prodejně v Radvánovicích u Turnova. Aktuální výkupní cena vosku 210 Kč/kg, výměna za mezistěny 35 Kč/kg.

Vyvíječ páry 2,2 kW

TiskEmail
Vyvíječ páry o výkonu 2 kW
Cena:1074,00 Kč
Cena bez DPH:887,60 Kč
Dostupnost: produkt je skladem

Kód zboží:  3830
Vyvíječ páry o výkonu 2 kW
Vyvíječ páry o výkonu 2 kW
Vyvíječ páry o výkonu 2 kW
Vyvíječ páry o výkonu 2 kW
Vyvíječ páry o výkonu 2 kW
Vyvíječ páry o výkonu 2 kW
Vyvíječ páry o výkonu 2 kW
Vyvíječ páry o výkonu 2 kW
Vyvíječ páry o výkonu 2 kW

Vyvíječ páry k vařáku vosku - 2,2 Kw

Parní vyvíječ k snadnému tavení vosku na 220 až 240 V / 50 Hz / 2200 W. Parní vyvíječ vytváří páru, která vytavuje vosk z díla. Vosk můžete vytavovat jak z rámkových souší tak z voští stejně jako například ve slunečním tavidle. Odpadá vám tak práce s vyřezáváním souší.

Návod k použití parního vyvíječe: Otevřete šroub v místě přívodu vody do vyvíječe a nalijte 3 litry vody, poté šroub pevně zavřete a utáhněte. Upevněte přiloženou hadici do přístroje a druhý konec do zasuňte do předvrtaného otvoru v bubnu parního vyvíječe. Elektrickou šňůru vyvíječe páry zapojte do zásuvky. Vyčkejte 20 až 30 minut, dokud vytéká vosk. Po té odpojte vyvíječ a opatrně otevřete vyjměte vytavené rámky s vyvařeným dílem a za tepla je očistěte. čtyři a půl litrů vody se v vyvíječ ohřívá cca 10 minut. Tuto dobu lze zkrátit použitím horké vody. Toto množství vody vystačí ve vyvíječi asi na 70 minut. Doporučujeme používat destilovanou vodu, zamezí se tím ukládání vodního kamene.

Důležitá upozornění pro práci s vyvíječem: Při naplňování a vyprazdňování vody z přístroje musí být přístroj vypnutý z elektřiny. Z důvodu nebezpečí popálení horkou párou, je nutné vždy 2 minuty před otevřením horního šroubu vyčkat. Přístroj se při nedostatku vody automaticky vypne. Pokud k tomu dojde, doplňte ihned studenou vodu a přístroj se automaticky opět zapne. Úplnému vypaření vody z vyvíječe byste měli předejít a vyloučit ho např. použitím spínacích hodin.

V naší nabídce najdete tento parní vyvíječ v kombinaci s různými nádobami. U další variant vařáku na vosk je nádoba vyrobena z plastu nebo z nerezu, vyvíječ páry je mimo nádobu a pára se přivádí do nádoby trubičkou. Využití parního vyvíječe je univerzální, vyvíječ je možné použít třeba i pro sterilizaci horkou párou a všude tam, kde je třeba horké páry.

Příkon parního vyvíječe je 2200 W, celková výška 20 cm, průměr 26 cm, váha 1,75 kg, Délka hadice 3 metry. Plnění vody do 4,5 l, síťové zapojení 220-240 V. Ochrana proti přehřátí (vyvíječ se po vyvaření vody automaticky vypne).

Kvalitní vyvíječ od ověřené dodavatele včelařských potřeb SWISS BIENE. Abychom předešli zbytečným reklamacím, stejně ještě vyvíječe před odesláním zkoušíme.

Hodnocení

Dobře mi slouží již 3tím rokem. Až se rozsype tak koupím zase.
zdenda 72
Parní generátorek Swiss Bien mi v garáži dobře šlape již několik let. Skvělá cena a výborná výdrž. Neznám lacinější způsob vytavování voští.
Rudolf
Nějaký ten pátek dobře pracoval a pak jsem zakoupil další. Neznám pohodlnější a lacinější způsob na ohřev vody k vytavování rámků a můžete ho použít také jako parní čistič.
Luboš Jirásek
Výborná cena za vařák na vosk, jen připojte na nějaký plastovým belík s dírou a můžete začít vytavovat.
Medvěd Brtník
Kvalitní provedení, používám ho již několik let a stále paří. Praktická napařovačka za rozumný peníz.
Roman Matuš