/header.jpg

Již nyní můžete nakupovat na evropské dotace 2020. POZOR, prodejna v Rovensku pod Troskami je trvale uzavřena, nově se na Vás těšíme v prodejně v Radvánovicích u Turnova. Prodejna Praha má nyní zimní otevírací dobu (pondělky zavřeno). Aktuální výkupní cena vosku 210 Kč/kg, výměna za mezistěny 35 Kč/kg.

Tužka ke značení - FIX

TiskEmail
Tužka k značen. - FIX D
Cena:99,00 Kč
Cena bez DPH:81,82 Kč
Barva
Dostupnost: produkt je skladem

Kód zboží:  4798
Tužka k značen. - FIX D
Tužka k značen. - FIX D
Tužka k značen. - FIX D
Tužka k značen. - FIX D

Tužka k značení matek


Barva na značení matek – tužka - Uni POSCA PC-5M je barevný popisovač pro každou příležitost. Popisovač je vhodný i na značení včelích matek. Popisovače jsou na vodní bázi určené k označování celé řady materiálů. Včelí matku označíme opatrným lehkým přitisknutím hrotu fixu na její hrudník. Na každý kalendářní rok je stanovena příslušná barva.

Uni Posca popisovače používají pigmentový inkoust na vodní bázi.  Uni POSCA PC-5M píše na kov, sklo, plast, kámen, atd. - prakticky na libovolném povrchu. Nepropijí se narozdíl od alkoholových popisovačů. Z hladkých povrchů je snadno odstranitelný a je tak ideální pro dočasné značení na oknech, čelní skla, atd.
Matná barva která po zaschnutí lze překrýt jinou barvou.

Popisovač na porézní materiály na vodní bázi. Tělo z PP plastu, šířka stopy 1,8 - 2,5 mm, délka stopy víc než 230 m

Jedná se o originální tužku z Japonska.

Hodnocení

Drží dobře, u jiných tužel se mi stávalo že označení dlouho nevydrželo. Tady jsem ale problém neměl. V kombinaci s nějakým šikovným značítkem to nemá chybu.
Medvěd Brtník