/header.jpg

Již od 1.8. můžete nakupovat na EU DOTACE 2018. Dne 17.11. budou obě prodejny uzavřeny. Prosím pozor, od prosince bude mít prodejna v Praze zimní otevírací čas, tedy v pondělí bude zavřeno. Děkujeme za pochopení.

Šalvěj s propolisem Včelpo 50 ml

TiskEmail
Šalvěj s propolisem Včelpo 50 ml

Cena69,00 Kč
Cena bez DPH57,02 Kč

Kód zboží:  1473
Šalvěj s propolisem Včelpo 50 ml
Šalvěj s propolisem Včelpo 50 ml
Šalvěj s propolisem Včelpo 50 ml
Šalvěj s propolisem Včelpo 50 ml

Šalvěj s propolisem - Včelpo - kapky 50 ml


Šalvěj s propolisem - Včelpo - kapky 50 ml od českého výrobce je podpůrný prostředek určený především k desinfekci dutiny ústní. Bylina šalvěj lékařská obsahuje látky s výraznými protizánětlivými a antiseptickými účinky (flavonoidy, terpeny, kyselina rozmarýnová, silice).

Použití šalvěje s propolisem: při nachlazení a virových onemocněních horních cest dýchacích, k potlačení infekcí a zánětů v dutině ústní (např. afty), k tlumení bolesti zubů a masážím dásní při paradentóze, při plísňovém a ekzémovém onemocnění pokožky, k preventivní podpoře imunitního systému, k hojení popálenin menšího rozsahu.

Šalvěj lékařská (Salvia officinalis) obsahuje hořčiny a třísloviny, saponiny, látky s hormonálním účinkem, vitamíny, karotenoidy, pryskyřice, minerální látky a mnoho dalších.V lidovém léčitelství je šalvěj jedna z nejvýznamnějších léčivých bylin. Šalvěj lékařská má především pro svůj vysoký obsah silicí desinfekční, protizánětlivý a antimykotický účinek.

Propolis dokonale desinfikuje, ničí nebo brzdí růst většiny bakterií, virů, kvasinek a plísní. Místně tlumí bolest, má hojivé a regenerační účinky. Při užívání propolisu nevzniká rezistence na bakterie, zvyšuje také účinnost antibiotik a současně snižuje jejich vedlejší účinky.

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.