Zpět na: Včelí produkty a medy

Pleva Dárek z úlu pro královnu

765,50 Kč
bez DPH: 683,48 Kč

Dostupnost:
Kód zboží: 03117
Každá žena, které si vážíte, si zaslouží, aby se cítila jako královna. V této sadě jí věnujete péči, díky které bude krásná, plná energie a dobré nálady.

Dárek z úlu pro královnu

• Elixír mládí s mateří kašičkou
• lyofilizovaná mateří kašička
• akátová medovina
• louka v kuličce

Dárek z úlu pro královnu
Každá žena, které si vážíte, si zaslouží, aby se cítila jako královna. V této sadě jí věnujete péči, díky které bude krásná, plná energie a dobré nálady. Elixír mládí rozzáří a omladí pleť, mateří kašička dodá životní sílu, medovina dobrou náladu a Louka v kuličce příjemný pocit a úsměv při objevení prvního kvítku. Už víte, komu Dárek z úlu pro královnu věnujete?"

Dárková sada obsahuje:

Elixír mládí s mateří kašičkou
Složení tohoto přírodního krému jsme přizpůsobili ženám od 45 let, aby je netrápil úbytek kolagenu, vznik hlubších vrásek a ztráta pevnosti pokožky. Elixír dodává pleti ztracenou pevnost, vyživuje ji, hydratuje, posiluje její bariérové funkce, chrání ji před nepříznivými vlivy okolního prostředí a podporuje regeneraci buněk. Díky složce EPS white také omezuje tvorbu pigmentových skvrn.

Mateří kašičku lyofilizovanou
Věděli jste, že se včelí královna dožívá až 20× vyššího věku než běžná dělnice? Líhnou se přitom úplně stejně. Jediným rozdílem je strava – královna celý život dostává mateří kašičku. Naše kašička je zpracována lyofilizací (hlubokým zamražením a vysušením), která zajišťuje zachování blahodárných vlastností nativní látky. Navíc umožní snadné uskladnění, které nevyžaduje chladné prostředí.

Medovinu z akátového medu 0,2 l
Naše medovina z akátového medu je zákaznicky nejoblíbenější a také jedna z nejprodávanějších jednodruhových medovin. Má velmi jemnou sladkou chuť a je vyrobena pouze z kvalitního akátového medu. Medovina je vyráběna zastudena a tím je zaručeno zachování skvělých látek včelího medu. Neprochází žádným dodatečným doslazováním či dokyselováním a neobsahuje žádné konzervanty, barviva nebo příchutě.

Louku v kuličce - semínkové kuličky
Originální způsob, jak darovat květiny a zároveň udělat něco pro přírodu. Semínkové kuličky, ze kterých vyrostou medonosné rostliny, potěší obdarovaného a následně i včely, motýly a další hmyz. Stačí je jednoduše položit do hlíny, zalévat a sledovat, jak v malých kuličkách vzniká nový život. Hodí se pro použití do květináče, truhlíku i volné půdy. Více o Louce v kuličce a jejím pěstování se dozvíte v článku Seedballs: Kuličky plné louky pro včelky a brouky

Kuličky plné louky pro radost i pro včelky a brouky
Semínkové kuličky jsme si letos u nás v Potštejně vyzkoušeli na zkrášlení neosázených ploch a protože se nám velmi osvědčily, rozhodli jsme se přidat je pod názvem Louka v kuličce do našeho doplňkového sortimentu.

Louka v kuličce potěší každého, kdo miluje zahradničení a rád zkouší každou novinku. Ideální je také pro všechny „líné zahradníky“, kteří preferují jednoduchost, rychlost a efektivnost a rádi se těší z výsledků bez větší námahy. A díky jednoduchosti jejich použití se také nabízí jako snadná možnost, jak zkrášlit okolí svého bydliště, či své oblíbené vycházkové trasy. Jakmile rostliny vykvetou, poskytnou včelkám i hmyzu potravu a vám o to větší potěšení.
 

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.

Musíte se přihlásit, abyste mohli hodnotit. Přihlásit se

Naposledy navštíveno

Nástavek 39x24 - 2 cmNástavek 39x24 - 2 cm
Nástavek 39x24 - 3 cmNástavek 39x24 - 3 cm
798,00 Kč
Latě a letáky

Dostupnost:
Úl Dadant Blatt s dnem Varroa, 2 česna - lakovaný - 12 RÚl Dadant Blatt s dnem Varroa, 2 česna - lakovaný - 12 R
4940,00 Kč

Dostupnost:
Úl Dadant 1/2 s vysokým dnem LysoňÚl Dadant 1/2 s vysokým dnem Lysoň
4030,00 Kč

Dostupnost: