/header.jpg

Aktuální výkupní cena vosku 210Kč/kg, výměna za mezistěny 35 Kč/kg. Upozorňujeme zákazníky, že dne 28.9. budou naše prodejny uzavřeny. Děkujeme za pochopení.

Odvíč. zařízení s ohřevem CZ

TiskEmail
Odvíč. zařízení s ohřevem L
Cena:17900,00 Kč
Cena bez DPH:14793,39 Kč
Dostupnost: produkt je skladem

Kód zboží:  2097
Odvíč. zařízení s ohřevem L
Odvíč. zařízení s ohřevem L
Odvíč. zařízení s ohřevem L
Odvíč. zařízení s ohřevem L
Odvíč. zařízení s ohřevem L
Odvíč. zařízení s ohřevem L
Odvíč. zařízení s ohřevem L

Manuální odvíčkovací zařízení s ohřevem CZ

Posuvné odvíčkovací zařízení s ohřevem obsahuje elektricky vyhřívaný odvíčkovací nůž a stůl se zásobníkem na víčka. Součástí je i napájecí trafo. Jednoduché zařízení s manuální obsluhou slouží k odvíčkování rámků, které musí být bez mezerníků. Ideální je rovný rámek nebo hoffman. Víčka odřezává elektricky ohřívaný nůž. Pracovní teplota nože je 90 ž 120°C. Nůž se na provozní teplotu ohřeje během cca 10 minut. Tato varianta stolu je určena na rámky 39x24. Po dohodě lze upravit i pro jinou rámkovou míru. Napájení pomocí transformátoru 230/18VAC 125VA který je součástí dodávky.

Rozměry stolu 96cm x 54cm x 95cm. Rozměry odvíčkovacího mechanismu 90cm x 48cm x 8cm. Stůl opatřen komaxitovým nástřikem, nerezová vana, nerezová konstrukce přípravku.

Vyzkoušejte toto naše odvíčkovací zařízení, které můžete jednoduše umísti kamkoliv chcete. Využívá jednoduché a odzkoušeného odvíčkovacího mechanismu. Odvíčkovací zařízení pro možno dodat na všechny typy rámků. Manuální posun rámků přes odvíčkovací nože. Odvíčkovací čepel je ohřívána elektrickým odporem. Stačí jen umístit rámek do držáku a posuvem přes odvíčkovací čepel ho odvíčkovat. Následně plást otočte a postup opakujte. Odvíčkovaný rámek je následně připraven k vytáčení.

Zařízení je vyráběno v ČR, nabízíme i výhodu rychlého servisu a náhradních dílů.

Po dohodě lze upravit i pro jinou rámkovou míru. Dodací doba je pak cca 4 týdnů.

Na rámky 39x24
Rozměry stolu 96cm x 54cm x 95cm
.

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.