/header.jpg

Z důvodu vytížení přepravců garantujeme doručení do Vánoc pro objednávky do 17.12. Děkujeme za pochopení. Prodejna Praha naposledy otevřena 19.12., prodejna Rovensko 20.12. Opětovně se spolu shledáme od 2.1.2019. Aktuální výkupní cena vosku 210Kč/kg, výměna za mezistěny 35 Kč/kg.

Odvíč. zařízení s ohřevem CZ

TiskEmail
Odvíč. zařízení s ohřevem L
Cena:17900,00 Kč
Cena bez DPH:14793,39 Kč
Dostupnost: produkt je skladem

Kód zboží:  2097
Odvíč. zařízení s ohřevem L
Odvíč. zařízení s ohřevem L
Odvíč. zařízení s ohřevem L
Odvíč. zařízení s ohřevem L
Odvíč. zařízení s ohřevem L
Odvíč. zařízení s ohřevem L
Odvíč. zařízení s ohřevem L

Manuální odvíčkovací zařízení s ohřevem CZ

Posuvné odvíčkovací zařízení s ohřevem obsahuje elektricky vyhřívaný odvíčkovací nůž a stůl se zásobníkem na víčka. Součástí je i napájecí trafo. Jednoduché zařízení s manuální obsluhou slouží k odvíčkování rámků, které musí být bez mezerníků. Ideální je rovný rámek nebo hoffman. Víčka odřezává elektricky ohřívaný nůž. Pracovní teplota nože je 90 ž 120°C. Nůž se na provozní teplotu ohřeje během cca 10 minut. Tato varianta stolu je určena na rámky 39x24. Po dohodě lze upravit i pro jinou rámkovou míru. Napájení pomocí transformátoru 230/18VAC 125VA který je součástí dodávky.

Rozměry stolu 96cm x 54cm x 95cm. Rozměry odvíčkovacího mechanismu 90cm x 48cm x 8cm. Stůl opatřen komaxitovým nástřikem, nerezová vana, nerezová konstrukce přípravku.

Vyzkoušejte toto naše odvíčkovací zařízení, které můžete jednoduše umísti kamkoliv chcete. Využívá jednoduché a odzkoušeného odvíčkovacího mechanismu. Odvíčkovací zařízení pro možno dodat na všechny typy rámků. Manuální posun rámků přes odvíčkovací nože. Odvíčkovací čepel je ohřívána elektrickým odporem. Stačí jen umístit rámek do držáku a posuvem přes odvíčkovací čepel ho odvíčkovat. Následně plást otočte a postup opakujte. Odvíčkovaný rámek je následně připraven k vytáčení.

Zařízení je vyráběno v ČR, nabízíme i výhodu rychlého servisu a náhradních dílů.

Po dohodě lze upravit i pro jinou rámkovou míru. Dodací doba je pak cca 4 týdnů.

Na rámky 39x24
Rozměry stolu 96cm x 54cm x 95cm
.

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.