Zpět na: Langstroth

Nástavek Langstroth - 2/3 (159 mm) - rozložený


Dostupnost:
Kód zboží: 13121
Celodřevěný nástavek pro nástavkové úly sestavy Langstroth typ 2/3 s výškou 169 mm. Langstroth může být tvořen nástavky pro výšky rámků 159, 185, 232 a 285 mm.

Langstroth 2/3 nástavek (159 mm)

Celodřevěný nástavek pro nástavkové úly sestavy Langstroth. Kvalitní nástavky, které jsou ideálním kompromisem mezi cenou a kvalitou. Jsou vyrobeny z dřeva o tloušťce 25 mm. Nástavky jsou sestavovány "natupo" za použití vrutů (veškeré otvory pro vruty jsou předvrtány). Nástavky mají po bocích vyfrézované úchopy pro snadnější manipulaci.

Tyto nástavky jsou dodávány v rozloženém stavu, jejich sestavení zabere pouze několik desítek sekund. K jejich složení budete potřebovat pouze kladivo a šroubovák. Pro zvýšení pevnosti a životnosti můžete spoje zalepit vhodným lepidlem pro venkovní použití (nejlépe disperzní lepidlo na dřevo D4).

Úl Langstroth patří mezi nejrozšířenější úl po celém světě. Velikosti jednotlivých nástavků jsou unifikovány. Tento nástavek má venkovní rozměr 425x515 mm, jeho výška je 169 mm. Vnitřní rozměr nástavku je 375x465 mm.

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.

Musíte se přihlásit, abyste mohli hodnotit. Přihlásit se