/header.jpg

Na prodejně v Praze opět otevřeno i v pondělí. Aktuální výkupní cena vosku 210Kč/kg, výměna za mezistěny 35 Kč/kg.

Nástavek 39x24 - 3 cm - AKCE

TiskEmail
Nástavek 39x24 - 3 cm
Cena:489,00 Kč
Cena bez DPH:404,13 Kč
Latě a letáky
Dostupnost: produkt je skladem

Kód zboží:  1009
Nástavek 39x24 - 3 cm
Nástavek 39x24 - 3 cm
Nástavek 39x24 - 3 cm
Nástavek 39x24 - 3 cm
Nástavek 39x24 - 3 cm
Nástavek 39x24 - 3 cm

Nástavek palubkový na úl 39x24.

Nástavek palubkový pro včelí úl 39x24 s řebíčkem. Stěny nástavků jsou uteplené tří centimetrovou vrstvou polystyrenu. Nástavky jsou vhodné pro včelaření kdekoliv v České republice. Spoje jsou natřeny i lepidlem. Do předního čela nástavku vyvrtáno očko s průměrem 25 mm. Česnový otvor je vybaven česnovým kolečkem. Nástavek na včelí úl rámkové míry 39x24 je z vnější i vnitřní strany pobitý palubkami. Uvnitř je tří centimetrová polyesterová uteplivka. Jedná se o nejpoužívanější nástavek v České republice. Má rámkovou míru 39x24, přičemž rámek s touto mírou patří mezi nejrozšířenější v České republice díky úlové reformě, která proběhla v Brně roku 1904. Byla v té době schválena takzvaná Adamcova míra.

Bojujeme za kvalitu nástavků.

Všechny naše nástavky mají nyní kvalitní drážkový spoj na základním dřevěném rámu, který tvoří kostru nástavku. Na obrázku vidíte kostru nástavku bez polystyrenu a vrchní vrstvy palubek. Zpevněný rám tvoří kostru nástavku a nachází se uvnitř nástavku pod palubkami.

   

Už žádné rozpadlé nástavky z důvodu nekvalitních spojů na základním dřevěném rámu, jako to dělají jiní výrobci, kteří nabízí úly za podezřele nízké ceny.

   
K nástavkům doporučujeme i příslušenství v podobě postraních úchopových latí a letáku před česno. Pod obrázky si můžete vybrat zda chcete tyto doplňky nebo ne. Úchopové latě a letáky před česno můžete objednat i zvlášť jako samostatné zboží v libovolném množství.

Hmotnost: 6 Kg

Hodnocení

Kvalitní nástavek - konstrukcí i zpracováním jeden z nejlepších, co jsem měl možnost vyzkoušet.
Zdeněk Strnad
Čím natíráte nástavky? Zakoupil jsem je a natřel je pouze lněnou fermeží.
Jindrák
Nástavky kupuji již několik sezón po sobě a jsou kvalitní, žádný laciný šunt ze kterého lezou třísky a je to samý suk. Na materiálu záleží.
Luboš Jirásek