/header.jpg

Na prodejně v Praze opět otevřeno i v pondělí. Aktuální výkupní cena vosku 210Kč/kg, výměna za mezistěny 35 Kč/kg.

Květový pyl PLEVA

TiskEmail
Květový pyl PLEVA
Cena:89,00 Kč
Cena bez DPH:77,39 Kč
Dostupnost: produkt je skladem

Kód zboží:  1278
Květový pyl PLEVA
Květový pyl PLEVA
Květový pyl PLEVA
Květový pyl PLEVA
Květový pyl je produktem včelstev a jedná se o rouskový pyl.

Med dodává včelstvu cukr hroznový, ovocný, příměsi enzimů a minerálních látek, pyl poskytuje dostatek bílkovin, tukových látek, vitamíny a minerální látky. Bez pylu nemohou včely žít. Květový pyl obsahuje: bílkoviny, volné aminokyseliny, nukleové kyseliny, minerální látky, vitaminy, cukry, tuky, organické kyseliny, enzymy, éterické oleje, nenasycené mastné kyseliny atd.

Květový pyl podporuje organizmus k rychlé obnově duševní a fyzické síly, zvláště v rekonvalescenci po vyčerpávajících chorobách a po operacích. Dobrých výsledků je dosahováno u hypertrofie (zbytnění) prostaty,žaludeční vředy a zažívání, omlazení (výživa) pokožky a nehtů,zpevnění a zpružnění kostí ,akné , vysoký krevní tlak, detoxikace jater, při problémech osteoporózy, syndromu únavy,trávení,chuť k jídlu, anemie, výživa mužských spermat, neplodnosti, impotenci a snížené sexuální aktivitě. U žen je znatelný účinek také při problémech menopauzy.

Upozornění! V případě alergie je nutné zvýšené opatrnosti u citlivých osob na možnou alergii a v takovém stavu je nutno proceduru na několik dnů omezit nebo zcela vyloučit, poznatky jsou i takové,že člověk může několik dní pociťovat úbytek sil - tělo se začíná regenerovat a zbavovat se škodlivin.

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.