/header.jpg

Omlouváme se, prodejna v Praze je z preventivních důvodů do úterý 31.3. uzavřena. Pokud jste si nestihli vyzvednout svoji objednávku, neváhejte nás kontaktovat, rádi Vám ji zašleme. Děkujeme za pochopení. Prodejna v Radvánovicích je v provozu, expedice a doručování objednávek také. Pokud je to možné, volte prosím platbu předem (online), tak aby byl omezen kontakt při předání zásilky. V případě dobírky budete vyzvání k platbě kartou, kurýrní společnosti aktuálně neoperují s hotovostí. Děkujeme. Aktuální výkupní cena vosku 210 Kč/kg, výměna za mezistěny 35 Kč/kg.

Krmítko na 1 rámek langstroth 232 - černé

Krmítko na 1 rámek langstroth 232 - černé


 

Černé plastové 1 rámkové krmítko na langstoth 232 černé. Kapsové langstroth krmítko je široké za 1 rámek a hluboké podle výšky nástavku (232 lanstroth), do kterého je určeno. Hlavní využití krmítka je při zakrmování produkčních včelstev na zimu cukerným roztokem. Je také vhodné na přikrmování rojů či smetenců roztokem. Na přikrmování oddělků je lepší do krmítka dávat cukerná kaše nebo cukromedové těsto. Roztok cukr-voda ředíme v poměru 3:2.

Plastová 1-rámková krmítka dovezená z USA pro efektivní způsob krmení včelstev. Hmotnost: 580 g Zpevňující spony proti vyboulení naplněného krmítka. Zdrsněný vnitřní povrch pro snadnější přichycení. Objem: 2,7 litrů.

Rozměry: 48 x 23 x 3 cm
 

Hodnocení

Tohle je fajn, v plodišti nebo pokud je místo můžete prověsit i do nízkých nástavků, Takže nemusíte mít nutně nástavek lang 1/1
Pavel Soukup
Krmítko není tak pěkně zpracované jako to na 39x24, ale za ty peníze...
Bolek
Za ty peníze dobré.
Burda
Jak už bylo napsáno, používám v nástavku 159 mm. Krmítko je tak, že Vám dá přes dva nástavky a ještě Vám dole drobek zbude. Pokud používáte 185 mm nástavky a máte vysoké dno, tak stačí použít jeden nástavek s tím, že krmítko přesahuje do dna.
Mikulica
Hm, my jsme je vloni kupovali za 179 Kč, což bylo docela dost. Za tuhle cenu je to snové. Budeme je dávat na celou včelnici.
Martina K.
Krmítko hodně zlevnilo a teď ho považuji za nejlepší v poměru cena/výkon.
Martin H.
Za ty peníze je to dobrá koupě, kterou vyřešíte jarní doplňění zásob nebo podněcování. Normálně jej používám u svých úlů Langstroth s 2/3 nástavky, kdy je krmítko pověšeno v horním nástavku a zasahuje přes dva nástavky.
Miroslav Hulka
Krmítko na 1 rámek langstroth 232 - černé
Krmítko na 1 rámek langstroth 232 - černé
Krmítko na 1 rámek langstroth 232 - černé
Krmítko na 1 rámek langstroth 232 - černé