/header.jpg

košík je prázdný

Dne 27.9. budou naše prodejny v Praze a Újezdě pod Troskami uzavřeny. Děkujeme za pochopení. Aktuální výkupní cena vosku 220 Kč/kg, výměna za mezistěny 35 Kč/kg.

Invert řepný APIMANA - 6 kg (24 Kč/kg) OSOBNÍ ODBĚR

TiskEmail
Invert řepný APIMANA - 6 kg (24 Kč/kg)
Invert řepný APIMANA - 6 kg (24 Kč/kg)
Invert řepný APIMANA - 6 kg (24 Kč/kg)
Invert řepný APIMANA - 6 kg (24 Kč/kg)

APIMANA řepný invert

Invert APIMANA je vyroben z cukerného invertovaného sirupu enzymatickou technologií. Vyniká svoji čistotou. Obsahuje pouze cukry, které včela dokáže zpracovat a 100 % využít (fruktóza, glukóza a sacharóza).

Invert Apimana pro krmení včel je vhodný pro celoroční použití, kdykoliv je potřeba. Je v praktických baleních po 6 kg. Invertní krmivo odpovídá složením aktuálním požadavkům na zdravou výživu včel, především neobsahuje škodlivé a balastní látky, jako HMF, maltózu, maltotriózu ap. Výrobce těsta zaručuje jeho čistotu, krmivo neobsahuje složitější nezpracovatelné cukry (maltóza, maltotrióza a další.) Zároveň se snaží minimalizovat obsah HMF v krmivu (např. české normy pro včelí med dovolují až 20mg/kg HMF).

Vyrobeno v Chorvatsku jednou z největších potravinářských firem v Evropě. Těsto Apimana je dodáváno do většiny zemí Evropy, velké oblibě se těší především v Německu a Francii. Díky velkovýrobě je zaručena čistota krmiva, při zachování nízké ceny.

Složení: Glukóza, fruktóza, voda

Obsah balení je 6 kg. Pouze osobní odběr.

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.