/header.jpg

Již nyní můžete nakupovat na evropské dotace 2020. POZOR, prodejna v Rovensku pod Troskami je trvale uzavřena, nově se na Vás těšíme v prodejně v Radvánovicích u Turnova. Prodejna Praha má nyní zimní otevírací dobu (pondělky zavřeno). Aktuální výkupní cena vosku 210 Kč/kg, výměna za mezistěny 35 Kč/kg.

Cukrové těsto APIMANA PROTEIN - 1 kg

TiskEmail
Cukrové těsto APIMANA PROTEIN - 1 kg
Cukrové těsto APIMANA PROTEIN - 1 kg
Cukrové těsto APIMANA PROTEIN - 1 kg
Cukrové těsto APIMANA PROTEIN - 1 kg

APIMANA PROTEIN - medocukrové těsto s pylem (medopip)

Invertní krmivo APIMANA PROTEIN je kvalitní těsto, vyrobené z řepného invertu a cukru s přidaným rostlinným tukem, rostlinnými proteiny, vlákninou, vitamíny a minerály. Oproti jiným běžně dostupným krmivům je jeho hlavní výhodou vysoký obsah přidaných látek. Toto těsto obsahuje 8% přidaných látek. Těsto Apimana protein pro krmení včel je vyrobené jako nasycená cukerná hmota z velmi jemných mikrokrystalů (velikost cca 1/100 mm). Tyto krystaly jsou zality sirupem, který brání jejich srůstání.

Skvěle funguje k podněcování v předjaří a na jaře. Těsto jednoduše naporcujte na požadované množství (je baleno v praktických 1 kg pytlících) a vložte přímo na horní loučky pod víko. Díky jeho konzistenci, těsto neteče.

Výrobce těsta zaručuje jeho čistotu, krmivo neobsahuje složitější nezpracovatelné cukry (maltóza, maltotrióza a další.) Zároveň se snaží minimalizovat obsah HMF v krmivu (např. české normy pro včelí med dovolují až 20mg/kg HMF).

Vyrobeno ve Slovinsku jednou z největších potravinářských firem v Evropě. Těsto Apimana je dodáváno do většiny zemí Evropy, velké oblibě se těší především v Německu a Francii. Díky velkovýrobě je zaručena čistota krmiva, při zachování nízké ceny.

Složení: Glukóza, fruktóza, voda, směs rostlinných extraktů, esenciálních olejů a hydrolátů, rostlinné tuky, proteiny, vláknina, minerály a vitamíny.

Obsahuje mimo jiné tyto prospěšné látky:

  • Aminokyseliny: Lysin, Methionin, Threonin, Tryptofan, Arginin, Isoleucin, Valin

  • Minerály: fosfor, vápník, sodík, draslík, hořčík, železo, zinek, mangan, měď, selen, kobalt

  • Vitamíny: A, E, B1, B2, B3 (Niacin), B6, kyselina pantothenová, kyselina listová, Biotin

Obsah balení je 1 kg

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.