Akce týdne - sleva na úly, nástavky, dna i víka.

Rádi bychom Vás, naše věrné zákazníky ocenili za vaši věrnost. Protože se rychle blíží další včelařská sezóna, rozhodli jsme se ocenit všechny, kteří myslí na potřeby svých včel včas, a již teď pro ně shánějí nové úly. Naše dílna již jede na plné obrátky, aby jsme byli zásobení na další sezónu. Protože naše expedice již teď pilně vyřizuje vaše objednávky, pro ty z vás, kteří jezdí na naší prodejnu osobně jsme připravili akci 10 + 1 zdarma na úly a některé jejich komponenty. Máte tak možnost získat každý 11 výrobek zdarma a navíc si prohlédnout naši nově zrekonstruovanou včelařskou prodejnu. Při koupi 10 kusů stejného zboží dostanete tedy 1 kus navíc úplně zadarmo. Platí pouze na úlové sestavy typu standard, profi, Tachov, Čechoslovák a jejich komponenty, tedy: nástavky, dna a víka při osobním odběru.

Prosím kontaktujte nás do předu, že si pro úly přijedete abychom zboží nachystali.

Těšíme se na Vaší návštěvu.

Akce neplatí na ostatní sortiment kromě výše jmenovaného zboží. Akce je časově omezená a platí do odvolání.

Nástavky nachystané na paletách ihned k odběru.

Co vše u nás můžete nakoupit v akci 10 + 1 zdarma?

  • Včelí úly Standard (uteplené 2 cm izolací) ve všech variantách (u kompletních sestav platí pouze při objednání bez rámků nebo s přířezy - akci není možné využít na stlučené rámky)
  • Včelí úly Profi (uteplené 3 cm izolací) ve všech variantách (u kompletních sestav platí pouze při objednání bez rámků nebo s přířezy - akci není možné využít na stlučené rámky)
  • Včelí úly Tachov ve všech variantách
  • Včelí úly Čechoslovák ve všech variantách
  • Nástavky pro všechny výše zmíněné typy úlů
  • Víka (sololitová, palubková, plechová) pro všechny výše zmíněné typy úlů
  • Dna (celodřevěná i celozasíťovaná) pro všechny výše zmíněné typy úlů